„Sostenos“ grupė – viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, nuomos ir remonto paslaugų įmonių Lietuvoje. Sėkmingai vykdome veiklą jau daugiau nei 25 metus ir nuolat plečiame savo tinklą bei parduodamų automobilių asortimentą. „Sostena“ yra oficialus atestuotas „Volvo“, „Renault“ ir „Dacia“ atstovas Lietuvoje, taip pat teikia „Jaguar, „Land Rover ir „Nissan“ modelių remonto bei priežiūros paslaugas Vilniuje. Dėl plačios automobilių gamos sugebame patenkinti kiekvieno kliento pageidavimus.

Mūsų tikslas – suteikti klientams aukščiausio lygio paslaugas. Visose atstovybėse galioja vienodos sąlygos – tai leido mums užsitarnauti beveik visų stambiausių Lietuvos įmonių pasitikėjimą. Šioms įmonėms esame kaip partneriai, savo žiniomis ir patirtimi padedantys formuoti ir prižiūrėti automobilių parką. Visuomet pateikiame geriausias automobilių kainas ir jų finansavimo sąlygas. Be įprasto lizingo, galime pasiūlyti ir vis sparčiau populiarėjančią ilgalaikę veiklos nuomą – tam turime įsteigę savo veiklos nuomos kompaniją. Didesniam automobilių parkui aptarnauti esame paruošę specialias serviso programas, dėl kurių klientai gali išvengti eilių ir sutaupyti laiko. Mūsų servisus sertifikavo atstovaujami gamintojai, todėl galime atlikti visus reikalingus remonto darbus, pradedant eiline technine priežiūra ir baigiant sudėtingais kėbulo remontais. Prie serviso aptarnavimo lankstumo prisideda ir patogus mūsų servisų geografinis išdėstymas.

„Sostena“ atstovybės yra penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Vardas arba įmonė: SOSTENA VILNIUS
Miestas: Vilnius
Telefonas: (8-5) 24 90 890
Tinklapis: www.dacia.sostena.lt
Parašyti skelbimo autoriui