UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA, pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks, Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų ploto užimančiame TOYOTA centro pastate yra viskas, ko gali prireikti TOYOTA automobiliams ir jų esamiems, bei būsimiems savininkams.
TOYOTA centro „Tokvila“ automobilių pardavimo salėje nuolat eksponuojami patys naujausi TOYOTA modeliai. Profesionalūs darbuotojai kiekvienam klientui suteiks išsamią informaciją apie dominančius modelius, pasiūlys automobilį išbandyti kelyje bei padės išsirinkti tokią automobilio modifikaciją, kuri atitiks kiekvieno kliento poreikius.

„Tokvila“ automobilių centre siūlomas didelis pasirinkimas vidaus ir išorės aksesuarų visų TOYOTA modelių automobiliams. Iš maždaug 100 originalių automobilių priedų ir aksesuarų kiekvienas automobilio savininkas išsirinks labiausiai tinkančius jo automobiliui.

„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai:

platus naujų ir naudotų automobilių asortimentas;
automobilių registravimas;
kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas;
automobilių kėbulų remontas;
techninė pagalbą kelyje;
automobilių nuoma;
klientui norint įsigyti naują automobilį, pasirūpiname naudoto TOYOTA automobilio pardavimu;
klientui pageidaujant, galime apdrausti automobilį;
palankiausiomis sąlygomis siūlomos išperkamosios ar veiklos nuomos paslaugos taikant TOYOTA lizingo sąlygas ir bendradarbiaujant su didžiausiomis Lietuvoje lizingo kompanijomis.
2006 m. UAB „Tokvila" įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2000. Ši sistema užtikrina kokybišką klientų aptarnavimą įmonėje. 2013 m. įmonei įteiktas tarptautinis aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikatas ISO 14001:2004.

2010 metais, pirmą kartą TOYOTA atstovybių Baltijos šalyse veiklos istorijoje, buvo renkama geriausiai klientus aptarnaujanti atstovybė Lietuvoje. UAB „Tokvila“ kolektyvas tapo pirmuoju, apdovanotu Toyota „Ichiban“ ženklu už „Geriausią Toyota klientų aptarnavimą Lietuvoje". Tai yra didžiausias apdovanojimas, kurį gauna tik aukščiausio lygio aptarnavimą teikiančios TOYOTA atstovybės Europoje.

„Tokvila“ kolektyvas „Ichiban“ apdovanojimą yra pelnęs 2010, 2013, 2014 ir 2015 metais. 2016 metais „Tokvila" paskelbta „Geriausiu atstovu Baltijos šalyse". Tai itin vertingas apdovanojimas, rodantis, kad tarp 25 atstovybių Baltijos šalyse esame geriausi.
Vardas arba įmonė: UAB „Tokvila“
Miestas: Vilnius
Telefonas: +370 5 210 3200
Tinklapis: www.tokvila.lt
Parašyti skelbimo autoriui