www.marsietis.lt – profesionalus kompiuterių remontas visoje LIETUVOJE!

 	WWW.MARSIETIS.LT - ELEKTRONIKOS REMONTO LYDERIS VISOJE LIETUVOJE

 VISŲ KOMPIUTERIŲREMONTAS - Atliekamas bet kokio sudėtingumo remontas. Turime visas reikalingas detales ir įrangą vietoje. Suteikiama konsultacija ir diagnostika.
 TELEFONŲ / PLANŠETŲ REMONTAS - Keičiame, taisome, perrašome, atgaiviname įvairius telefonus, planšetes, greitai, kokybiškai ir patikimai.
 GPS NAVIGACIJŲ REMONTAS - Atliekame visas paslaugas susijusias su GPS navigacijomis. Konsultuojame apie GPS įsigijimo ar kitais klausimais.
 VISŲ FOTOAPARATŲ / VIDEO KAMERŲ REMONTAS - Remontuojame įvairių gamintojų skaitmeninius fotoaparatus, video kameras ir jų priedus. Visus darbus atliekame greitai, kokybiškai, darbams suteikiame garantijas.
 VISŲ SPAUSDINTUVŲ REMONTAS - Teikiame visų tipų spausdintuvų, kopijuoklių, faksų aparatų, daugiafunkcinių įrenginių techninį servisą. Atliekame rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasečių pildymą.
 KITOS ELEKTRONIKOS REMONTAS, KAIP:
Siurbliai, langų valymo robotai, televizoriai, tatuiruočių mašinėlės, Led šviestuvai ir pan.
 NAUDOTOS DALYS (ELEKTRONIKA) - Prekiaujame naudota elektronika ir jos dalimis. Gausus pasirinkimas ir garantija.
 REMONTO BŪSENOS TIKRINIMAS - Galite patikrinti Jūsų remonto užsakymo būseną.
www.marsietis.lt / +37067701977 / Vilniaus g. 230, Šiauliai / Tilžės 107, Šiauliai / info@marsietis.lt
 Nesvarbu iš kokio miesto esate, mūsų kurjeris paims sugedusį įrenginį ir pristatys Jums veikiantį. Mokėjimas po pristatymo.

Rinkitės tai, kaip jums patogiau: galite atnešti savo kompiuterį pas mus (Vilniaus g. 230, Šiauliai arba Tilžės 107, Šiauliai), atsiųsti arba mes galime paimti iš namų per kurjerį, o sutvarkytą pristatyti atgal (atsiskaitymas atliekamas grąžinus kompiuterį savininkui).

KONTAKTAI:
Tel. +370 677 01977
info@marsietis.lt,
www.marsietis.lt
Darbo laikas: I–V: 8-18 val., VI: 8-14 val.
Vardas arba įmonė: www.marsietis.lt
Miestas: Šiauliai
Telefonas: 867701977
Tinklapis: www.marsietis.lt
Parašyti skelbimo autoriui